Redukcja zadłużenia - ochrona dłużnika

Upadłość konsumencka w Lublinie

Z uwagi na ogromną skalę postępowań windykacyjnych i egzekucyjnych prowadzonych przez wiele podmiotów często zdarza się, że w postępowaniach tych zapomina się o elementarnych zasadach takich jak chociażby ludzka godność doprowadzając często nawet do pozbawienia dłużnika podstawowych środków do życia.

Nasza Kancelaria zajmuje się również ochroną dłużników, czyli "antywindykacją", która polega na obronie dłużnika przed agresywną windykacją bezpośrednią i napastliwym działaniem komorników przy wykorzystaniu wiedzy współpracujących z nami prawników i doświadczeniu windykatorów prowadzących nasze sprawy. Naszym Klientom możemy oferować nawet fizyczną ochronę świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników.

Redukcja zadłużenia w Lublinie

W zakresie tego rodzaju usług mieszczą się również prowadzone przez nas na rzecz Klientów negocjacje w przedmiocie restrukturyzacji wszelkich zadłużeń, ze wszelkich tytułów, z dowolnymi wierzycielami. Prowadzimy je zawsze w kierunku ochrony majątku Klienta i redukcji zadłużenia.

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka jest instytucją prawa, której głównym celem jest ochrona niewypłacalnego dłużnika. Szybkie i celne podjęcie decyzji w zakresie wszczęcia procedury upadłościowej, zwiększa szansę na wyjście z problemów finansowych i wcześniejsze rozpoczęcie normalnego funkcjonowania ekonomicznego. Pomagamy w przygotowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych w postępowaniu upadłościowym, sporządzamy profesjonalne wnioski o ogłoszenie upadłości Dzięki współpracy z syndykiem oraz z najlepszymi prawnikami i doradcami jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania upadłościowego.